Scheppersinstituut Wetteren

IMG 20191022 WA0008 Large Op donderdag 18 oktober 2019 vond er in onze afdeling bouw een interessante opleiding plaats. Deze werd verzorgd door de firma VM Building Solutions in samenwerking met onze bouwstoffenleverancier De Gelder.

Hierbij konden de leerlingen kennis maken met het verlijmen van EPDM- folies, meer bepaald het type US en Resistit E SK.
Onze leerlingen kregen onder begeleiding van hun instructeurs een praktijktoepassing over het verlijmen van de 2 soorten EPDM-folies. Dit gebeurde aan de nieuw te bouwen lokalen voor de afdeling tuinbouw. Zo ondervonden de leerlingen het verschil tussen de 2 soorten folies die ze verlijmden.
Diezelfde avond was er ook een opleiding voorzien voor aannemers uit de streek. Hierop mochten we zelfs een paar oud-leerlingen van onze school verwelkomen. Ook zij kregen na een theoretisch gedeelte de kans om te kijken en uit te voeren. Zij die hierop aanwezig waren, kregen een certificaat van uitvoering. Hierdoor krijgen zij bescherming en begeleiding van VM Building Solutions bij het uitvoeren van werken met de EPDM- folies.
Nadien was er nog de gelegenheid om bij een drankje en een hapje gezellig na te praten. Deze mooie dag werd mogelijk gemaakt door de firma’s VM Building Solutions en De Gelder.

Leerkrachten Bouw

20191017 200036 Large 20191017 180844959 iOS Large IMG 20191022 WA0010 Large