Scheppersinstituut Wetteren

DSC 0117_Large Eén van de meest typerende gebouwen van de Wetterse skyline is ongetwijfeld de Sint-Gertrudiskerk. Op donderdag 9 en maandag 13 maart trokken onze leerlingen van 1A/IWBIO dan ook op speurtocht in dit fantastische gebouw.

Hier maakten de leerlingen kennis met de verschillende voorwerpen (doopvont, altaar, preekstoel…) die eigen zijn aan onze Rooms-Katholieke kerk. In kleine groepjes losten zij een vragenbundel op. Onze speurneuzen werden van een extra woordje uitleg voorzien door vrijwillige parochieassistenten onder leiding van Wim Holderbeke.
Benieuwd welke klas de meeste antwoorden vond en zo het exclusieve bezoek aan de klokkentoren wint! Maar één ding staat vast, elke klasgroep toonde zowel enthousiasme als bewondering en dat maakte dit bezoek meer dan geslaagd. Met een glimlach staken onze leerlingen terug de Schelde over richting Cooppallaan.

DSC 0165_Large DSC 0177_Large DSC03478 Large